Camping

Ośrodek "Leśny Zakątek" zaprasza wszystkich użytkowników camperów oraz przyczep cempingowych do pobytu na terenie naszego obiektu. W tym celu stworzyliśmy miejsca, które mają być przyjazne dla osób spędzających wakacje w takiej formie wypoczynku.
Obiekt posiada 8 stanowisk w pełni przystosowanych dla użytkowników /prąd, woda, zrzut szarej wody oraz kota/. Obiekt jest dozorowany, ogrodzony oraz oświetlony. "Leśny Zakątek" znajduje się w miejscowości Mieroszyno w północnej części kraju nad Morzem Bałtyckim i jest to wymarzone miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi ale również dla osób kochających przyrodę i śpiew ptaków.O atrakcyjności turystycznej Mieroszyna decyduje nie tylko sąsiedztwo z tętniącym życiem znanym kurortem (Jastrzębia Góra 2000m), plażą (3200m), ale również walory przy
rodnicze. Pobliski obszar to rezerwat przyrody Bielawskie Błota.To ciekawe miejsce jest ostoją dla wielu podlegających ochronie gatunków roślin i ptaków. Obszar jest między innymi przystankiem na trasie przelotów żurawi w kierunku Skandynawii. Teren ostoi należy do bardzo atrakcyjnego nadmorskiego rejonu rekreacyjno – wypoczynkowego, przez którą prowadzą trasy rowerowe i piesze.

 

Cennik 2016 "Leśny Zakątek" - Camping

 

Cennik Preisliste Price list
Osoba dorosła Erwaschene Adult

12 PLN / doba

Dziecko 3-18 lat

Kinder 3-18 Jahre

Child 3 - 18

6 PLN / doba

Kamper

Wohnmobil Camper

25 PLN / doba

Przyczepa

Wohnwagen Caravan

15 PLN / doba

Samochód

Auto Car

10 PLN / doba

Prąd

Strom Current

10 PLN / doba

Prąd + klimatyzacja

Klimaanlage - Strom

Current air-conditioner

15 PLN / doba

Pies

Hund Dog

5 PLN / doba

Serwis

Service Service

10 PLN opłata